پیشگام فیلتر
FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
فیلتر هوا
فیلتر روغن
فیلتر سوخت
تماس
Language: En | Fa

فیلتر ماشین آلات راهسازی

فیلتر ماشین آلات راهسازی و معدنی در بخش های مختلفی شامل موتور دیزلی، اجزای هیدرولیک و پنوماتیک اتصال پیدا می کند. بر روی انواع لودر، بیل مکانیکی، گریدر، بولدوزر، لیفتراک و دیگر ماشین آلات معدنی و راهسازی از فیلتر صنعتی از نوع پیچی Spin-on استفاده می شود.


فیلتر صنعتی

فیلتر های صنعتی اتصالی بر روی ماشین آلات راهسازی اغلب با برند هایی مانند دونالدسون، مان، فیلیتگارد، کاترپیلار و برند های شناخته شده دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. قابلیت جذب بالای آلاینده ها و ایجاد حداقل افت فشار در جریان سیال از مشخصه های کیفی فیلتر ماشین آلات راهسازی و معدنی می باشد.


فیلتر صنعتی اتصالی بر روی موتور دیزلی

از مهمترین فیلتر های اتصالی بر روی ماشین آلات راهسازی و معدنی فیلتر های اتصالی موتور دیزلی می باشد. مهمترین فیلتر اتصالی موتور های دیزلی فیلتر گازوئیل می باشد. با توجه به اینکه در داخل سوخت گازوئیل آلاینده های فلز مایع از جمله آب نیز وجود دارند در اغلب کاربری ها از فیلتر های سپرایتور آبگیر گازوئیل بر روی موتور دیزلی ماشین های راهسازی استفاده می شود. از دیگر فیلتر های پر کاربرد اتصالی بر روی موتور های دیزلی می توان به فیلتر روغن و فیلتر هوای موتور اشاره نمود.